Ворота секційні

Виберіть підкатегорію

Код товару: ultra980

Двері гаражні "Ультра" сендвич

0

7410 UAH 7800 UAH

На складі

Сучасне рішення для додаткового входу в гараж.Двері Ультра виготовлені з алюмінієвих профілів і сенд..

Код товару: RSD01

Ворота секційні гаражні DoorHan серія RSD01

0

18018 UAH

На складі

Секційні ворота DoorHan серії RSD01 - побутова серія воріт, призначена для прорізів до 3 метрів в ши..

Код товару: RSD02

Ворота секционные гаражные DoorHan серия RSD02

0

19890 UAH

На складі

Найбільш популярна серія воріт DoorHan. Це універсальні ворота - їх встановлюють як в невеликі гараж..

Код товару: Trend

Ворота секционные гаражные Alutech серии Trend

0

20280 UAH

На складі

Секційні ворота Alutech TREND - це економічне рішення, орієнтоване на монтаж в приватних гаражних пр..

Код товару: ProPlus

Промислові ворота Алютех серії ProPlus

0

24765 UAH

На складі

Секційні промислові ворота Alutech призначені для установки на промислових і сільськогосподарських о..

Код товару: Prestige

Ворота секційні гаражні Alutech серії Prestige

0

24960 UAH

На складі

Секційні ворота серії Prestige - гордість компанії Alutech. У цій серії з'єдналися останні нововведе..

Код товару: ProTrend

Промислові ворота Алютех серії ProTrend

0

29874 UAH

На складі

Промислові ворота Алютех ПроТренд виробляють із застосуванням сендвіч-панелей 4.5 см завтовшки. Конс..

Код товару: ISD01

Ворота промислові секційні ISD01

0

143325 UAH

На складі

Секційні промислові ворота серії ISD01 виробництва  DOORHAN перекривають отвори до 8 метрів по ..

Код товару: ISD03

Ворота промислові секційні ISD03

0

163800 UAH

На складі

Секційні промислові ворота серії RSD03 виробництва  DOORHAN перекривають отвори до 10 метрів по..

Код товару: DUS234-1

Промислові відкатні ворота DoorHan

0

261300 UAH

На складі

Відкатні ворота встановлюються в приміщеннях промислового призначення, де потрібно перекрити великі ..

Ворота секційні

Купити ворота секційні

Ще пару десятків років назад використовувалися переважно масивні розсувні ворота. Такого типу конструкції були гарантією безпеки, однак зручність експлуатації і зовнішній вигляд залишали бажати кращого. Сьогодні ж ситуація зовсім інша. На ринку представлений широкий вибір гаражних секційних воріт з автоматичним управлінням. Моделі між собою відрізняються за характеристиками і різними ознаками. Тому, щоб купити гаражні ворота підйомні секційні, слід взяти до уваги певні критерії, виходячи зі своїх вимог і побажань.


На що звернути увагу при виборі гаражних секційних воріт?

Через наявність значного розмаїття гаражних секційних воріт дуже просто заплутатися і зробити помилку під час покупки. Тому рекомендуємо вам враховувати деякі критерії, завдяки чому на ворота в гараж підйомні секційні ціна вас буде радувати, а характеристики вражати.


Перед тим, як купити ворота, слід переконатися в якості покриття. Важливо, щоб полімерний матеріал в повній мірі відповідав встановленим нормам і стандартам, володів стійкістю до дії факторів навколишнього середовища.

Важливо, щоб панелі мали поліуретанове наповнення. Інакше матеріал після декількох років експлуатації почне розшаровуватися, через що більше не буде зберігати тепло.

Автоматичні секційні гаражні ворота повинні бути оснащені додатковими кріпленнями, які забезпечать надійність установки.

Слід попередньо подбати про власну безпеку. Важливу роль відіграє наявність спеціальних блокувальних пружин. При поломці автоматичного механізму завдяки цьому виключене падіння полотна. У такому випадку воно буде зафіксовано в початковому положенні.

Якщо ви хочете купити гаражні секційні ворота Алютех або інших торгових марок, потрібно звернути увагу на показники вологості в місцевості, де встановлений гараж. Якщо вони вище норми, то потрібно також упевнитися в тому, що поверхня була оброблена додатково спеціальною речовиною, яка виключає ймовірність утворення корозії.

Якщо у вашому гаражі не передбачена додаткова двері, для зручності краще віддати перевагу тим моделям, які додатково оснащені хвірткою. Їх ціна буде трохи вищою, проте вам не потрібно буде кожного разу, коли потрібно зайти в гараж, відкривати весь механізм.

Особливості вибору

Якщо ви хочете купити секційні гаражні ворота Doorhan або інших брендів, щоб надалі залишитися задоволеними своїм придбанням, слід правильно вибирати конструкцію.


Спочатку потрібно вказати, що автоматику є можливість монтувати на різні типи воріт, серед яких і секційні гаражні моделі.

Рулонного типу ворота реалізуються найчастіше з приводом, який вже встановлений. Якщо ви плануєте купити ворота іншого типу, то слід розуміти, що привід купувати потрібно окремо. Але ціна буде трохи нижче.

Робота механізму є практично беззвучно. При цьому важливо знати, що бере харчування конструкція виключно з акумуляторів. З цієї причини ви можете абсолютно не переживати щодо будь-яких збоїв з електрикою, так як від нього працездатність воріт абсолютно не залежить.

Коли ви збираєтеся купити автоматичні гаражні секційні ворота, бажано додатково купити пульт дистанційного керування. Ціна на такі гаражні секційні ворота буде трохи вищою, однак ви зможете відкривати ворота навіть не покидаючи салон. Така перевага під час експлуатації ви точно оціните по достоїнству.

Завдяки вищевказаної інформації ви зможете підібрати найбільш підходящі гаражні секційні ворота, які будуть в повній мірі відповідати вашим цілям і очікуванням. Важливо сказати, що чим більш значний функціонал біля воріт, тим вище ціна. Крім цього, важливу роль на ціноутворення відіграє виробник. У нашому інтернет-магазині до вашої уваги представлений широкий асортиментний ряд воріт в різної цінової категорії і з різними функціональними характеристиками. Тому ви точно зможете знайти модель для себе.


Гаражні і промислові секційні ворота від кращих виробників DoorHan (Чехія) і Alutech (Білорусь). Ворота в приватний будинок з широким вибором колірних рішень і різноманітним дизайном. Можливість врізки хвіртки і вікон в полотно воріт.


Заводське якість продукції і гарантія від офіційного представника заводу.


Ворота з ручним керуванням і автоматичні - наші фахівці проконсультують і допоможуть Вам з вибором.