Автоматика для воріт

Виберіть підкатегорію

Автоматика для воріт

Купити автоматику для воріт

Власники приватних будинків все більше використовують автоматизовану систему управління воротами. Автоматика позбавить від необхідності залишати свій транспорт, щоб відкривати, закривати ворота. Значно спрощує життя користувача. Економить час і сили. Особливо актуально в сніжну і дощову погоду. Все відбувається автоматично. Найважливіше в механізмі - надійність і простота експлуатації, безшумність процесу. Система з пультом управління дозволяє відкрити ворота здалеку. Подібні системи встановлюють при в'їзді на територію промислових зон, в склади, цехи, дачні кооперативи, котеджні містечка, розважальні комплекси.


Щоб вибрати автоматику для воріт, необхідно визначитися з типом приводу. Для кожного виду воріт підбирають свою систему автоматики.


Вибір автоматики для розпашних воріт

Для розпашних воріт підходить черв'ячний, важельний та підземний привід. 


Найчастіше вибирають черв'ячний (лінійний). Він відрізняється високою якістю, простотою монтажу і користування. Має довгасту форму, нагадує трубу. Всередині знаходиться складний механізм, який створює зусилля і управляє воротами.


Для широких опор перевагу віддають важеля. Дозволяє відкривати стулки назовні і всередину під великим кутом. Забезпечує безпеку і надійність роботи конструкції.


Якщо естетична сторона має велике значення, вибирають підземний. Сама назва говорить про те, що його монтують під землею. Автоматика для відкриття воріт характеризується високою якістю функціонування. Механізм поміщається в спеціальний короб, який захищає метал від окислення. Дозволяє розкривати стулки під кутом 110 градусів. Можна збільшити кут розкриття доповнивши систему спеціальними пристосуваннями. Працює беззвучно.


Автоматичний механізм для секційних воріт

Секційна конструкція включає полотно, підвіси, підйомний механізм. Автоматика для відкривання воріт складається з системи пристроїв, які забезпечують дистанційне керування за допомогою пульта. Комплект необхідно підбирати відповідно до ваги і розміром воріт. Враховувати інтенсивність експлуатації, діапазон робочої температури.


За автоматичний рух відповідає привід. Двигун буває вального або рейкового типу.


Вальний кріпиться на вал. Ефективний для важкої конструкції великих розмірів. Використовується на промислових об'єктах.

Рейковий функціонує за допомогою рейки. Встановлюється на легкі гаражні ворота.

У базову комплектацію входить блок управління і приймач.


Автоматика для зсувних воріт

Зсувні (відкатна) конструкція складається з стулки, яка легко зміщується вздовж огорожі. Не вимагає багато простору. Проста в монтажі. Зручна в експлуатації. Не потрібно фіксувати стулки. Підходить для заїзду високого транспорту.


Автоматика управління воротами підвищить безпеку території від проникнення грабіжників. У закритому вигляді ворота будуть заблоковані. Забезпечить більш плавний рух стулок при відкриванні. При відключенні електрики привід можна розблокувати ключем вручну. Додаткові можливості дозволять здійснити часткове відкривання, якщо немає потреби в повному відкритті.


При виборі електроприводу важливо звернути увагу на ступінь зношуваності матеріалів редуктора. Потужність також є важливим критерієм вибору. Цей показник повинен відповідати розміру і ваги пересувається частини конструкції. Занадто велика потужність призведе до підвищеної швидкості роботи механізму. Недостатня потужність не зможе привести в роботу пристрій.


Магазин автоматики для воріт

У компанії "VorotaUA" ви можете купити автоматику для воріт. Широкий асортимент для вуличних та гаражних, орних, секційних, зсувних воріт. Також різні аксесуари:

рейка;

пульт;

кнопка-ключ;

лампа сигнальна;

приймач;

фотоелементи;

гідравлічне масло;

GSM модуль.

Ціна на продукцію від заводу виробника. Вам не доведеться переплачувати за різні націнки. Офіційна гарантія на товари. Безкоштовна консультація та виміри. Швидкий монтаж. Доставка по всій Україні. Сервісне обслуговування будь-якої складності.


Автоматика для воріт. Широкий асортимент автоматики для вуличних та гаражних воріт. Пульти і інші аксесуари. Відправка післяплатою.

Провідні виробники автоматики для воріт: Came, FAAC, Nice, DoorHan, Alutech, An-Motors, Comunello.

Підберемо індивідуальну комплектацію для автоматизації Ваших воріт.